Apie mus

Kas mes esame

Vieta

2019 m.birželio mėn. atsidarysime naujoje vietoje adresu Dainavos 6, prieš Hilton viešbutį Gedimino pr. Grožio namai bus tokie patys jaukūs ir turės daugiau erdvės.

Namų pojūčiu ir išskirtiniu dizainu žavintys grožio namai “Mano Harmonija” duris atvėrė 2016 metų spalio mėnesį. Šiuo metu klientai šią vietą vis dar atranda, tačiau kartą apsilankę – tampa nuolatiniais lankytojais, visuomet grįžta, o čia lankosi net ir pats Žvėryno Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios kunigas. Pasirinkta vieta itin patogi: šalia erdvi automobilių aikštelė, kurioje visuomet galima rasti vietos automobiliui, kavinės, kepyklos, prekybos centras.

Salonas

Pagrindinis grožio namų šūkis – „Mes kitokios“. Iš tiesų, tai galima pastebėti vos tik pažvelgus pro stiklines duris. Visą grožio namų „Mano Harmonija“ dizainą sukūrė pati įkūrėja – čia moderni aplinka puikiai dera su išskirtinėmis interjero detalėmis. Jaukioje erdvėje kiekviena meistrė turi savo zoną, kurioje pakankamai erdvės kokybiškam ir kūrybiškam darbui bei bendravimui su klientais, todėl apsilankiusieji gali visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti nuo rutinos, skirti laiko ir erdvės sau. Malonią atmosferą kuria profesionalus apšvietimas ir itin grynas ir švarus oras, kurį užtikrina kokybiška rakuperacinė vėdinimo sistema

Klientai

Apsilankiusieji, kurių amžius svyruoja nuo pačių mažiausių iki brandaus amžiaus, mielai sugrįžta. Grožio namai siekia tikslo, kad kiekvienas klientas čia pasijustų kaip namie ir skirtų bent šiek tiek laiko sau – palepintų save ne tik iš išorės, bet ir pailsėtų dvasiškai. Todėl grožio namų kolektyvas klientus visada mielai pavaišina, nuoširdžiai pabendrauja ir niekur neskubėdamos skiria visą savo dėmesį klientams. Meistrės dirba tik su kokybiškomis medžiagomis ir atlieka išskirtinai kokybiškas procedūras. Mūsų namai siūlo tokias procedūras kaip: plaukų kirpimai, įvairiausi sudėtingi dažymai, šukuosenos, makiažai, manikiūras, pedikiūras, ilgalaikis gelinis lakavimas, nagų priauginimas ir korekcija, taip pat blakstienų priauginimas. Čia dirbančios specialistės visuomet prisitaiko prie kliento ir esant poreikiui dirba net ir labai ankstyvais rytais arba iki pat vėlyvo vakaro. Suteikiant tokias kokybiškas ir prieinamas paslaugas, kainos iš tiesų labai mažos, nes visa grožio priežiūra kainuoja tiek pat kaip ir kitose kirpyklose ar grožio salonuose Karoliniškėse.

Mūsų komanda

Ugnė

Plaukų stilistė / koloristė

Diana

Plaukų stilistė / vizažistė

Paulina

Manikiūro specialistė

Kamilė

Vizažistė

Greta

Plaukų stilistė / visažistė

Tereza

Blakstienų specialistė